Image Slider - Beskid Niski 2015

  • Studencki Rajd Beskid Niski 2015
    Studencki Rajd Beskid Niski 2015

    51. Studencki Rajd Beskid Niski 2015

Majowe wyjazdy - Studencki Rajd Beskid Niski

 Licealiści, studenci, miłośnicy gór!

logo-gorlice-szare

Zapraszamy na 51. Studencki Rajd Beskid Niski! Tradycyjnie na długi weekend majowy zapraszamy Was na wspólne wędrowanie po Beskidzie Niskim. Do wyboru wiele wyjazdów różnej długości - trasy spotkają się 2 maja 2015 r. w Regetowie. Aby dołączyć, wystarczy wziąć plecaki, spakować dobry humor i pojechać z nami w góry :)

Od półwiecza na przełomie kwietnia i maja zapraszamy wszystkich górskich entuzjastów do wyruszenia pod wodzą przewodników SKPB na wspólną wędrówkę po beskidzkich ścieżkach. W tym roku podążać będziemy tropami Wielkiej Wojny i wspominać Operację Gorlicką, której setna rocznica przypada właśnie na początku maja. Jak co roku jednak nie zabraknie przepięknych krajobrazów, pysznego jedzenia, śpiewania przy ognisku, a przede wszystkim wspaniałej zabawy i najlepszych kompanów marszruty. Dlatego wybierzcie jedną z wielu tras i na kilka dni porzućcie wygody miejskiej dżungli. Beskidy wzywają!

Na stronie Rajdu będziemy publikować listę tras oraz wszelkie niezbędne informacje przed wyruszeniem w drogę. Zachęcamy do odwiedzania profilu Studenckiego Rajdu Beskid Niski na Facebooku – znajdziecie tam aktualne rajdowe informacje, poznacie tych, którzy również wybierają się na Rajd, a także obejrzycie fotorelację z poprzedniego roku :)

W razie pytań piszcie na adres: beskidniski(małpa)skpb.waw.pl

Do zobaczenia w maju w Beskidzie Niskim!

Kierownictwo Studenckiego Rajdu Beskid Niski 2015


PS: Chcesz w pierwszej kolejności otrzymywać informacje o kolejnych wyjazdach SKPB?
Zapisz się na newsletter SKPB. (Informacje będą wysyłane maksymalnie raz w miesiącu/raz na dwa miesiące)

Tags: