Studencki Rajd Beskid Niski: Beskid BEZ KITU!!!

bn
Lubisz góry? Chcesz spróbować jak smakuje obiad z ogniska? Poznać ekipę na wyjazdy? Interesują Cię ciekawe miejsca, o których trudno poczytać w zwykłym przewodniku turystycznym? Dołącz do dziesiątek górołazów przemierzających beskidzkie ścieżki podczas największej tego typu imprezy w Polsce!

Do wyboru liczne trasy przygotowane przez wykwalifikowanych beskidzkich przewodników – dłuższe i krótsze, trudniejsze i łatwiejsze, namiotowe i chatkowo - stodołowe, piesze i rowerowe. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.
 
Pogłoski, jakoby przedłużająca się zima miała przesunąć Studencki Rajd Beskid Niski na wrześniowy termin Połonin (kiedy synoptycy przewidują wczesne lato, a Połoniny miałyby się odbyć domniemaną jesienią, czyli w styczniu przyszłego roku), okazały się bezzasadne! XLIX Rajd Beskid Niski odbędzie się na przełomie kwietnia i maja! Ześrodkowanie 4 maja w Polanach Surowicznych. Beskid Niski będzie, bez kitu!

Ześrodkowanie to moment, kiedy rajdowe trasy spotykają się w jednym miejscu – przy wielkim ognisku, dźwiękach gitary, grach i zabawach (z nagrodami!). Nie zabraknie "wykonów", konkursów i polowej kuchni, której fantastyczny smak na długo pozostaje w pamięci. W tym roku dodatkowo kilka nowości, m.in. bieg lub marsz na orientację dla chętnych w dniu ześrodkowania, eskapebolska smycz dla każdego, naszywka rajdowa... a może i coś jeszcze!

Do udziału w imprezie zapraszamy przede wszystkim studentów, choć mile widziani są wszyscy którzy lubią góry – bez względu na wiek, górskie doświadczenie, orientację czy liczbę znajomych na Facebooku. Rajd to niezapomniana przygoda, gwarancja świetnej zabawy oraz znajomości na całe życie. Ten kto wie, jak wygląda Beskid wczesną wiosną, tego namawiać nie trzeba. Kto zaś nie wie, niech zobaczy na własne oczy, poczuje ten klimat i, bez kitu, będzie tam wracać do końca życia!
Na rajdowych stronach jest już dostępny regulamin, zarys kilku tras rajdowych oraz formularz zamawiania koszulek. Pamiętajcie, że aby nabyć unikalną, rajdową koszulkę, trzeba się zawczasu zdecydować - zamawianie przez formularz będzie możliwe do 24 kwietnia. W późniejszym terminie nie przewidujemy możliwości kupienia koszulki rajdowej.
 
W tym roku kilka nowości, m.in. bieg lub marsz na orientację dla chętnych w dniu ześrodkowania, eskapebolska smycz dla każdego, naszywka rajdowa... a może i coś jeszcze! Na pewno będzie fajnie, więc już zacznijcie rezerwować czas na przełomie kwietnia i maja. Jak zwykle będą czekały na Was trasy dłuższe i krótsze, trudniejsze i łatwiejsze, namiotowe i stodołowo - chatkowe.
Kto wie, jak wygląda Beskid wczesną wiosną, tego namawiać nie trzeba. Kto zaś nie wie, niech zobaczy na własne oczy, poczuje ten klimat i mówię Wam, bez kitu, będziecie tam wracać do końca życia!
 

Chcesz otrzymywać informacje o kolejnych imprezach organizowanych przez nas?
Zapisz się na  newsletter SKPB. (Informacje będą wysyłane maksymalnie raz w miesiącu/raz na dwa miesiące)
lakam-
Tags: