Beskidzki Trakt

Wiosna w tym roku jakoś nie może się zdecydować czy przyjść czy nie. Czekanie na nią w mieście powoli zaczyna męczyć; może warto więc poszukać jej gdzieś indziej?

Jeśli też masz już dosyć zimy, dosyć szkoły i dosyć nudzenia się w domu, rozwiązanie jest proste. Pojedź z nami na Rajd!XVIII Rajd Licealistów Beskidzki Trakt odbędzie się tradycyjnie w Beskidzie Niskim w długi weekend majowy. 2 maja trasy spotkają się na Ześrodkowaniu wspólnym z rajdem Beskid Niski. W programie Rajdu chodzenie po drogach i bezdrożach jednych z najładniejszych polskich gór, gotowanie na ognisku, spanie w stodołach, poznanie ciekawych ludzi, a na Ześrodkowaniu śpiewanie przy ognisku do rana...

Koszt rajdu wyniesie nie więcej niż 200zł.

Trasy i warunki uczestnictwa znajdziecie na naszej stronie już wkrótce. Zapisać się na rajd będziecie mogli 11 i 25 kwietnia w godzinach 18.00 - 19.00 w Centrum Ruchu Studenckiego (akademik "Riviera") przy ul. Waryńskiego 12 (Metro Politechnika). Należy wypełnić kartę uczestnika, którą możecie pobrać tu, wydrukować i przynieść na zapisy.

Zapraszamy serdecznie!

Kierownictwo Rajdu

Krysia Kupiszewska
Tomek Smykowski
Paweł Wrzeszcz

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tags: